• Decrease font size

piłka nożna

Pierwsze sukcesy!!!!!

Drukuj PDF

Dziś odbył się towarzyski turniej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych "Dzień Piłkarza" na którym nasza reprezentacja klas pierwszych zdobyła drugie miejsce!!!

Drukuj PDF

W sobotę 7 marca 2015 r.  odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Pice Nożnej w ramach Otwartych Drzwi I Liceum Ogólnokształcacego. W turnieju uczestniczyło 8 zespołów, które rozegrały swoje spotkania systemem pucharowym. Mistrzostwo zdobyła drużna Dąbroczanki Pępowo, która w finale pokonała zespół Fajne Chłopaki 1-0. Na trzecim miejscu uplasowali się chłopcy z zespołu Piłka Nożna Pograć Można, którzy zwyciężyli ze Stulejarzami również 1-0.

Mateusz Mrugała, Patryk Popłonyk

Uczniowie z III LO mistrzami powiatu w Halowej Piłce Nożnej. Nasi chłopcy na IV miejscu

Drukuj PDF

Zakończyły się rozgrywki w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Mistrzami powiatu zostali uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego, którzy w finale pokonali chłopców z IV LO 2-0. Brązowy medal zdobyli uczniowie ZS Budowlano-Energetycznych, którzy w meczu o III miejsce pokonali uczniów z naszej szkoły czyli z I LO 2:1. W imprezie udział wzięło 12 zespołów piłkarskich. Podzielono je na 3 grupy po cztery zespoły. W grupach rozegrano mecze systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup: ZS Bud.Energ., III LO i IV LO awansowali bezpośrednio do turnieju finałowego, natomiast zespoły, które zajęły drugie miejsca w grupach wzięły udział w turnieju barażowym. Z tego turnieju - skład finałowej "czwórki" - uzupełnili chłopcy z I Liceum Ogólnokształcącego

Więcej…

W czwartek - 13 listopada finał w Halowej Piłce Noznej.

Drukuj PDF

13 listopada w hali przy ul Kantaka rozegrany zostanie finałowy turniej w Halowej Piłce Nożnej. W imprezie tej wystartuje nasza reprezentacja, która awansowała do czołowej "czwórki" po meczach barażowych, w których okazała się najlepsza.