liceum-sport.pl

I LO Ostrów Wielkopolski

zawody międzyszkolne

„Nasz człowiek”:) znowu w akcji!

Po raz kolejny Szymon Główczak bierze udział w cyklu zawodów w narciarstwie biegowym Salomon Nordic Sunday i … aktualnie PROWADZI w kategorii wiekowej M1 w stylu klasycznym!!! Gratulujemy i życzymy takiego właśnie zakończenia całej rywalizacji!

foto Jakuszyce 3.02.2013

Moi Drodzy Sportowcy!

Za nami półmetek powiatowej rywalizacji sportowej. Spójrzcie na tabelę wyników... BRAWO!!! Mamy doskonałą pozycję wyjściową do ataku na I miejsce:) Przed nami zawody w aerobiku grupowym, piłka nożna, indywidualne biegi przełajowe kl.I-III i mityng lekkoatletyczny klas I i II. Już czas pomyśleć o treningach przed przełajami. Liczę na Was po doskonałych występach jesienią! Każdy punkt na wagę złota – wystarczy spojrzeć na tabelę… Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję!!!

K.Nadachowska

Wyniki rywalizacji sportowej szkól ponadgimnazjalnych za I semestr roku szkolnego 2012/13

Mistrzostwo Powiatu znowu nasze! :)

Po raz czwarty z rzędu zespół I Liceum zdobył Mistrzostwo Powiatu w szachach drużynowych! Drużyna w nowym składzie doskonale poradziła sobie zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej. Nasze dziewczyny nie dały szans innym i zdobyły odpowiednio: Gosia Jaśnikowska - I miejsce i Ewa Krawczyk - II miejsce Mistrzostw. Najlepszy z chłopców – Marcin Malak uplasował się na IV miejscu. Punktowali dla nas również Marek Sienkiewicz, Dawid Kubica i Marek Żyśko. Serdeczne gratulacje dla całej drużyny!!! WIMS w lutym!

HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO

Reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w halowej piłce nożnej zdobyła Złoto podczas Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych.

Podczas 7 meczów zdobyliśmy 33 bramkiŚmiech.

Sukces zawdzięczamy wspaniałej obranie oraz fantastycznym napastnikom.

Królem strzelców został Michał Majer.

Mistrzowski skład: Mateusz Bajodek, Dawid Kubica, Michał Szymański, Jakub Suchy, Maciej Strzelczyk, Karol Bochyński, Paweł Dziadek, Błażej Chałupniczak, Mateusz Gierszewicz, Michał Majer.

Gratulujemy!

MEDIA O NASZYCH UCZNIACH