liceum-sport.pl

I LO Ostrów Wielkopolski

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

zawody międzyszkolne

„Nasz człowiek”:) znowu w akcji!

Drukuj PDF

Po raz kolejny Szymon Główczak bierze udział w cyklu zawodów w narciarstwie biegowym Salomon Nordic Sunday i … aktualnie PROWADZI w kategorii wiekowej M1 w stylu klasycznym!!! Gratulujemy i życzymy takiego właśnie zakończenia całej rywalizacji!

foto Jakuszyce 3.02.2013

Moi Drodzy Sportowcy!

Drukuj PDF

Za nami półmetek powiatowej rywalizacji sportowej. Spójrzcie na tabelę wyników... BRAWO!!! Mamy doskonałą pozycję wyjściową do ataku na I miejsce:) Przed nami zawody w aerobiku grupowym, piłka nożna, indywidualne biegi przełajowe kl.I-III i mityng lekkoatletyczny klas I i II. Już czas pomyśleć o treningach przed przełajami. Liczę na Was po doskonałych występach jesienią! Każdy punkt na wagę złota – wystarczy spojrzeć na tabelę… Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję!!!

K.Nadachowska

Wyniki rywalizacji sportowej szkól ponadgimnazjalnych za I semestr roku szkolnego 2012/13

Drukuj PDF

Wyniki rywalizacji sportowej szkól ponadgimnazjalnych za I semestr roku szkolnego 2012/13

Mistrzostwo Powiatu znowu nasze! :)

Drukuj PDF

Po raz czwarty z rzędu zespół I Liceum zdobył Mistrzostwo Powiatu w szachach drużynowych! Drużyna w nowym składzie doskonale poradziła sobie zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej. Nasze dziewczyny nie dały szans innym i zdobyły odpowiednio: Gosia Jaśnikowska - I miejsce i Ewa Krawczyk - II miejsce Mistrzostw. Najlepszy z chłopców – Marcin Malak uplasował się na IV miejscu. Punktowali dla nas również Marek Sienkiewicz, Dawid Kubica i Marek Żyśko. Serdeczne gratulacje dla całej drużyny!!! WIMS w lutym!

HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO

Drukuj PDF

Reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w halowej piłce nożnej zdobyła Złoto podczas Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych.

Podczas 7 meczów zdobyliśmy 33 bramkiŚmiech.

Sukces zawdzięczamy wspaniałej obranie oraz fantastycznym napastnikom.

Królem strzelców został Michał Majer.

Mistrzowski skład: Mateusz Bajodek, Dawid Kubica, Michał Szymański, Jakub Suchy, Maciej Strzelczyk, Karol Bochyński, Paweł Dziadek, Błażej Chałupniczak, Mateusz Gierszewicz, Michał Majer.

 

Gratulujemy!

FOTO

MEDIA O NASZYCH UCZNIACH

Drukuj PDF

Artykuł w Gazecie Ostrowskiej

Więcej…

Strona 1 z 4