liceum-sport.pl

I LO Ostrów Wielkopolski

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

tenis stołowy

Mistrzynie celuloidowej piłeczki znowu w akcji!!!

Drukuj PDF

Nasze Gwiazdy tenisa: Daria Pabich, Ewa Pabich i Kamila Boroch znów zaliczyły bardzo udany występ zdobywając  w środę wicemistrzostwo Rejonu w tenisie stołowym! Jeśli – jak pisałam wcześniej – nie było jeszcze takiej sytuacji jak poprzednia, czyli zdobycia przez zawodniczki naszego LO  Mistrzostwa Powiatu, to tej wczorajszej nie było dwa razy bardziej!

Więcej…

Złote dziewczyny KS Venetia!!!

Drukuj PDF

Nie będzie przesadą i jakimś wielkim ryzykiem stwierdzenie, że tego jeszcze nie było… Jeszcze nigdy w historii rozgrywek tenisowych na szczeblu Powiatu drużyna I LO nie zdobyła Mistrzostwa… Ba, najlepszym miejscem dotąd było bodajże piąte…

I także wywalczone, wydarte „pazurami”…

Tym razem to też nie był „spacerek”. Każdy mecz, każdy set, każda piłka były na wagę złota. Przy w zasadzie 4 równorzędnych drużynach każdy błąd mógł kosztować medal. I trochę tych błędów było…

NA SZCZĘŚCIE INNI POPEŁNILI ICH ZNACZNIE WIĘCEJ I TO MY MOŻEMY CIESZYĆ SIĘ Z MISTRZOSTWA!!!!!!!!!!!! J

Brawo Dziewczyny!!! Brawo Daria, brawo Ewa, brawo Kamila!


 

Więcej…

Daria Pabich wicemistrzynią Powiatu w tenisie stołowym!

Drukuj PDF

Podczas rozgrywanych ostatnio Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym, nasza uczennica – Daria Pabich,

wywalczyła srebrny medal zdobywając tytuł

Wicemistrzyni Powiatu.

Serdecznie gratulujemy tej utalentowanej zawodniczce sukcesu

i życzymy kolejnych!

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym.

Drukuj PDF

Ruszyły MS w tenisie stołowym. Gramy systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Tabele rozgrywek wywieszone są na drzwiach wejściowych do sali gimnastycznej (od strony boiska). Wszelkie problemy zgłaszacie do mnie. Również u mnie do pobrania piłeczki i rakiety tenisowe. Bardzo proszę umawiać się ze sobą podczas przerw i po lekcjach tak, by zakończyć te rozgrywki do początku marca. Pozdrawiam!

K.Nadachowska

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym.

Drukuj PDF

 

I LO nie pierwszy raz udowadnia, że można stworzyć coś z niczego – coś takiego chyba miało już miejsce...:) i pomimo braku sprzętu treningowego, po przeprowadzonej wstępnej, szybkiej selekcji wyłonieni zostali reprezentanci Szkoły na zawody powiatowe w tenisie stołowym. Nasze dziewczyny w składzie: Daria Pabich, Ewa Pabich i Kamila Boroch wywalczyły po trudnych i emocjonujących  pojedynkach V miejsce Mistrzostw, natomiast chłopcy: Jakub Głowacki, Miłosz Janicki i Bartek Cieślikowski uplasowali się na miejscu IX. Dziękuję im za udział i gratuluję ambicji.

Stoły już naprawione. Można zacząć treningi. Zaczynamy również Mistrzostwa Szkoły w tenisie, które wyłonią najlepszych do Indywidualnych Mistrzostw Powiatu, które zapewne odbędą się w marcu. Zapisy do MS do końca listopada, a wszelkie szczegóły rozgrywek podam na zebraniu, które zwołam po zakończeniu zapisów.

Strona 1 z 4