liceum-sport.pl

I LO Ostrów Wielkopolski

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

"Nasz człowiek" w cyklu zawodów w narciarstwie biegowym dla amatorów Salomon Nordic Sunday!!!

Drukuj PDF

„Nasz człowiek” w cyklu zawodów w narciarstwie biegowym dla amatorów Salomon Nordic Sunday!!!

 

Szymon Główczak – nasz wszechstronny sportowiec -  człowiek orkiestra:) uczestniczy, nie po raz pierwszy zresztą, w cyklu zawodów w narciarstwie biegowym Salomon Nordic Sunday i doskonale sobie radzi! Tydzień temu zajął III miejsce w biegu na 9 km.!!! W klasyfikacji generalnej, po trzech biegach, zajmuje II miejsce. Jeszcze co najmniej 2 biegi przed nim. Czekamy na wynik końcowy.

Więcej szczegółów na:

http://sns-nartybiegowe.pl/home

Serdeczne gratulacje! Trzymaj tak dalej Szymon!!!

 

Przynajmniej zimę zobaczysz …:)

foto z facebook.com/pages/Salomon-Nordic-Sunday

K.Nadachowska